Wie zijn wij?

Strategen, ontwerpers en vormgevers.

Ons team van Krachtpatsers werkt graag samen met jou aan creatieve projecten. Eigenlijk zijn we je ontbrekende inspirerende collega! Snel even ideeën uitwisselen, een strategische brainstorm, een bijzonder tof concept, het vormgeven van een lifestyle magazine, het ontwerp voor je verpakkingsmateriaal: wij draaien onze handen er niet voor om. 

Show me the team

Maak kennis met
de krachtpatsers.

Kirsten Rothman - Mede-eigenaar, vormgever

energiek. rally’s. ontdekker. glas is halfvol. kruimeldief. geen meisje-meisje.
Kirsten@krachtontwerpt.nl

Rutger Elst - Mede-eigenaar, strateeg

strategie. stuiterbal. hengelen. grillmaster. papa. lang van stof. borne-station-borne.
Rutger@krachtontwerpt.nl

Renske Vossebelt - Vormgever

enthousiast. koffie. koffie. koffie! hoofd in de wolken. illustreren. family-woman.
Renske@krachtontwerpt.nl

Michel Piet - Vormgever

duursport. velominati #12. helvetica. NYHC. BBQ. sateh-master. uitlijnen. smetvrees.
Michel@krachtontwerpt.nl

Karlijn Walters - Stagiaire

stagiaire. muziekfanaat. lachebekje. zelf-spot-light. pluimbal amateur
Studio@krachtontwerpt.nl

Jouw foto hier?

Stuur een open sollicitatie en wie weet ben jij onze nieuwe KRACHTpatser!
info@krachtontwerpt.nl

Het online team.

Elke discipline in marketing en communicatie vraagt om de expertise van een specialist. Kennis die ons verder helpt om jouw doelstellingen te realiseren. Vanuit deze gedachte is Bright Online, ons zusterbedrijf dat de eerste etage van ons pand bemand, ontstaan.

Bright Online ontwikkelt websites, webapplicaties en helpt je met online-marketing. Naast Bright Online is Senior Online Marketeer Judith Ros, als zzp-er verbonden aan ons team verbonden en werkzaam aan de Wierdensestraat 138. Handig, alle disciplines in één pand!

Ontwikkelaar - Bright Online

Roger@brightonline.nl

Ontwikkelaar - Bright Online

Andre@brightonline.nl

Ontwikkelaar - Bright Online

Rick@brightonline.nl

Online Marketeer - Bright Online

Laura@brightonline.nl

Stagiair - Bright Online

info@brightonline.nl

Online Marketeer - Freelance

Judith@krang.nl

Ons krachthonk aan de
Wierdensestraat.

Tijd voor feestjes

Work hard, play hard zeggen ze altijd he? Eigenlijk een behoorlijk cheezy uitspraak, maar wel van toepassing op ons. Want zodra er maar een reden is om iets te organiseren, dan hebben we het bijna al gepland en geboek. Of het nu gaat om een toffe expositie, een concert, het jaarlijkse teamuitje, een zomer- én winter-BBQ of een culinaire bier- en kaasproeverij op kantoor: name it en wij staan al te trappelen.

Hier een kleine impressie van onze feestjes.

Wil je ook een
krachtpatser  zijn?

Denk je dat jij speciale “krachten” hebt die een toevoeging zijn voor ons team? Stuur ons dan een berichtje met eventueel je portfolio. 
We zijn erg nieuwsgierig en sturen je altijd een persoonlijk bericht terug!

Check onze vacature pagina voor de meest actuele openstaande vacatures!

kracht
Rutger

Samen krachtig
werk creëren?

Wij zijn er van overtuigd dat het altijd beter of anders kan.
Wil je sparren over je huidige uitstraling van je organisatie? Spreek je nog wel de juiste doelgroep aan? Of sta je in de startblokken om je bedrijf of merk te lanceren?
Allemaal goede redenen om eens een kop koffie met elkaar te drinken.
Wat is jouw vraagstuk?

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
ontdekt creëert verbindt
© 2022 Kracht concept & creatie